M18 FROP21-0X
Vekt med batteri (kg):
3.3 (M18 B5)
Charger included:
Leveres uten lader
Battery included:
Leveres uten batteri
EAN:
Technology:
FUEL™
System:
M18
Tilbehør
Alternativer
Poleringsmaskin u/batt
Poleringsmaskin u/batt
Artikler
Antall artikler funnet:
Prisjustering 2026
Kundesenter
Kontakt Oss
Allerede kunde?
Betingelser
Logg inn
Ingen varer i handlevognen
Ingen varer i ordreboka
produkt
produkter
Til kassen
×
Aktiv leveringsdato
Leveringsdatoer
Ordre oversikt
Handlevogn
varer i handlevognen
Klikk her for å se alle
Handlevognen er tom.
Søk
Poleringsmaskin 21mm
Milwaukee M18 FUEL
Varenr:
M18 FROP21-0X
Beskrivelse
Teknisk info
Alternativer
Sikkerhetsdatablad
Andre kjøpte også
Gå til kjøp
Beskrivelse
Hurtigvalg med 8 posisjoner for maksimal kontroll og beste behandlingsresultat
90° rotert batterifeste
Stort ergonomisk frontgrepsområde
21 mm orbital funksjon for rask og effektiv polering med fri hologramfinish
Låsefunksjon gir mer komfortabel og mindre anstrengende bruk ved polering over lengre perioder
90° rotert batterifeste med en klaring på mer enn 50 mm for å forhindre berøring og lar verktøyet brukes i horisontal eller vertikal posisjon
Line-lock-out funksjon for å hindre automatisk oppstart
Avtakbar støvskjerm for å forhindre inntrengning av rusk, forlenger motorens levetid
Fleksibelt batterisystem: fungerer med alle MILWAUKEE® M18™ batterier
Ubelastet hastighet 1. girl (o/min):
Spenning (V):
18
Batteritype:
Li-ion
Leveres i:
HD Box
Standard utstyr:
150 mm ryggpute, støvskjerm
Navn: Varenummer:
M18 FROP21-0X
Vekt med batteri (kg):
3.3 (M18 B5)
Charger included:
Leveres uten lader
Battery included:
Leveres uten batteri
EAN:
Technology:
FUEL™
System:
M18
Teknisk info
Quick View+
Milwaukee M12
Quick View+
Milwaukee M18 FUEL
Sikkerhetsdatablad
Andre kjøpte også
Förch Paviljong 3x3m, blå
Förch
Vegger til Förch Paviljong
Förch
Sveisemaske Automatisk Basic
Elektronisk
Bajonettsag FSZ
Milwaukee M18 FUEL SAWZALL
Bajonettsagblad Uni Progressor (10-pk)
Förch 180mm
Renseskum Universal XXL
750ml
Papir Tørke Ubleket B:24cm
Industrirull gul 1150m
Båndsliper Licota
12 x 330 mm
Slipebånd 3M 984F Cubitron II
12 X 330 K60
Bajonettsagblad (10) 14/180 Fin Met/Jern
(DT2354)
All In One Polish P388
1000ml
Universal Polish P336
1000ml
Gjengelås Rød 50 ml
Gjengelås Blå 50ml K120
Maskeringstape 30mm (45M) Grønn
Maskeringstape 19mm (45M) Grønn
Copyright © 2026 FÖRCH Norge AS - All rights reserved